Gigabyte Chicony A20-330P1A 5. Adaptörü
19,5 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatı: 9.278,02 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19,5 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 16,92 Amper (16920 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 330 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19.5v 16.92a 5.5*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Chicony A20-330P1A 5.5*2.5mm Notebook
Gigabyte Aorus 17X (2023) Laptop
Gigabyte Aorus 17X (2024) Laptop
Gigabyte Aorus 17X AXF Laptop
Gigabyte Aorus 17X AXG Laptop
Gigabyte Aorus 17X AZF Laptop
Gigabyte Aorus 17X AZG Laptop
Gigabyte Chicony A20-330P1A 5.5*2.5mm Laptop