BN44-00058A Adaptörü
14 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatı: 600,34 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 3 Amper (3000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 42 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 14v 3a 6.5*4.4mm pinli uç