Lg ADS-24S-12 1224GPG Monit�r Adaptörü
12 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatý: 436,44 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 12 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 2 Amper (2000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 24 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 12v 2a 6.5*4.4mm pinli uç