Lg W2284F-PF Monit�r Adaptörü
12 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatý: 572,83 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 12 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 3,5 Amper (3500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 42 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 12v 3.5a 6.5x4.4mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduðu modeller :
Lg 2284F Monitör