Qnap EA11351Q-120 NAS Adaptörü
12 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatı: 1.910,18 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 12 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 10 Amper (10000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 12v 10a 4pin standart bağlantı