Samsung LF27G35TFWMXUF Odyssey Adaptörü
14 Volt Adaptör
Muadil Adaptör
Fiyatı: 627,63 TL
(KDV Dahil)
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 2,5 Amper (2500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 35 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 14v 2.5a 6.5*4.4mm pinli uç